Legrand

Networking & WiFi

Visar 1 - 7 av 7 produkter
Jämför valda produkter 0/8
Visa som:
Pris
(Pris visas exkl. moms)
Beskrivning
Artikelinformation
  • 2 506,35 krEach
Legrand 12 Port SC Duplex Fibre Optic Patch Panel, 1U
  • Connector TypeSC
  • Number of Ports12
  • Panel TypeSliding
  • Simplex/DuplexDuplex
  • Rack Height1U
Se liknande produkter Fibre Optic Patch Panels
  • 2 933,01 krEach
Legrand 24 Port LC Duplex Fibre Optic Patch Panel, 1U
  • Connector TypeLC
  • Number of Ports24
  • Panel TypeSliding
  • Simplex/DuplexDuplex
  • Rack Height1U
Se liknande produkter Fibre Optic Patch Panels
  • 4 033,58 krEach
Legrand LCS³ Series Cat6a 24 Port RJ45 RJ Patch Panel UTP Yellow
  • LAN CategoryCat6a
  • Number of Ports24
  • Interface TypeRJ45
  • Shield TypeUTP
  • ColourYellow
Se liknande produkter RJ Patch Panels
  • 2 792,98 krEach
Legrand 24 Port LC Multimode Duplex Fibre Optic Patch Panel, 1U
  • Connector TypeLC
  • Number of Ports24
  • Panel TypeSliding
  • Single/MultimodeMultimode
  • Simplex/DuplexDuplex
Se liknande produkter Fibre Optic Patch Panels
  • 2 387,11 krEach
Legrand 12 Port SC Multimode Duplex Fibre Optic Patch Panel, 1U
  • Connector TypeSC
  • Number of Ports12
  • Panel TypeSliding
  • Single/MultimodeMultimode
  • Simplex/DuplexDuplex
Se liknande produkter Fibre Optic Patch Panels
  • 4 095,94 krEach
Legrand LCS³ Series Cat6 24 Port RJ45 RJ Patch Panel FTP Blue
  • LAN CategoryCat6
  • Number of Ports24
  • Interface TypeRJ45
  • Shield TypeFTP
  • ColourBlue
Se liknande produkter RJ Patch Panels
  • 637,83 krEach
Senaste sökningar
FAQ - Vanliga frågor
Behöver du hjälp?
Ring vår kundtjänst på:
0771-45 89 00