Amphenol Fiber Optics

Network & Telecom Connectors

KATEGORIER

Network & Telecom Connectors
Visar 1 - 9 av 9 produkter
Jämför valda produkter 0/8
Visa som:
Pris
(Pris visas exkl. moms)
Beskrivning
Artikelinformation
  • 482,22 krEach
  • 105,07 krEach
Amphenol Fiber Optics Multimode, Single Mode Simplex Fibre Optic Adapter
  • Single/MultimodeMultimode, Single Mode
  • Simplex/DuplexSimplex
  • ColourBlack
  • Housing MaterialPolymer
Se liknande produkter Fibre Optic Adapters
  • 82,01 krEach
  • 286,42 krEach
Amphenol Fiber Optics FC to ST Multimode, Single Mode Backshell
  • Connector TypeFC to ST
  • Single/MultimodeMultimode, Single Mode
  • Connector Type AFC
  • Connector Type BST
Se liknande produkter Fibre Optic Adapters
  • 169,09 krEach
Amphenol Fiber Optics FC to PC Single Mode Simplex Fibre Optic Connector, 0.15dB Insertion Loss
  • Connector TypeFC to PC
  • Single/MultimodeSingle Mode
  • Simplex/DuplexSimplex
  • Insertion Loss0.15dB
  • Housing MaterialZirconium Dioxide
Se liknande produkter Fibre Optic Adapters
  • 83,88 krEach
Amphenol Fiber Optics, 953, ST Multimode Simplex Fibre Optic Connector
  • Series953
  • Connector TypeST
  • Single/MultimodeMultimode
  • Simplex/DuplexSimplex
  • ColourBlack
Se liknande produkter Fibre Optic Connectors
  • 388,40 krEach
Amphenol Fiber Optics, 944, FC/PC Single Mode Fibre Optic Connector 126μm Fibre Size
  • Series944
  • Connector TypeFC/PC
  • Single/MultimodeSingle Mode
  • Fibre Size126µm
  • Maximum Operating Temperature+85°C
Se liknande produkter Fibre Optic Connectors
  • 216,55 krEach
  • 204,63 krEach
Amphenol Fiber Optics, 944, FC/PC Multimode Fibre Optic Connector 128μm Fibre Size
  • Series944
  • Connector TypeFC/PC
  • Single/MultimodeMultimode
  • Fibre Size128µm
  • Maximum Operating Temperature+85°C
Se liknande produkter Fibre Optic Connectors
Senaste sökningar
FAQ - Vanliga frågor
Behöver du hjälp?
Ring vår kundtjänst på:
0771-45 89 00