StarTech.com

Networking & WiFi

Visar 1 - 20 av 216 produkter
Jämför valda produkter 0/8
Visa som:
Pris
(Pris visas exkl. moms)
Beskrivning
Artikelinformation
  • 1 661,56 krEach
StarTech.com 1 port USB 1.1 over CATx Extension Cable up to 40m Extension Distance
  • USB StandardUSB 1.1
  • Number of USB Ports1
  • Extension Distance40m
  • Transmission MethodCATx
  • Local Device Dimensions85 x 40 x 25mm
Se liknande produkter USB Extenders
  • 857,33 krEach
StarTech.com Cisco Compatible SFP Transceiver Module, 10000Mbit/s
  • Compatible BrandsCisco
  • Network Speed10000Mbit/s
  • Maximum Data Transfer Rate10Gbps
  • Connection PortSFP
Se liknande produkter Fibre SFP Transceiver Modules
  • 1 757,94 krEach
StarTech.com Cisco Compatible SFP Transceiver Module, 10000Mbit/s
  • Compatible BrandsCisco
  • Network Speed10000Mbit/s
  • Maximum Data Transfer Rate10Gbps
  • Connection PortSFP
Se liknande produkter Fibre SFP Transceiver Modules
  • 2 809,24 krEach
StarTech.com Cisco Compatible SFP Transceiver Module, 10000Mbit/s
  • Network Speed10000Mbit/s
  • Compatible BrandsCisco
  • Maximum Data Transfer Rate10Gbps
  • Connection PortSFP
Se liknande produkter Fibre SFP Transceiver Modules
  • 8 858,95 krEach
  • 12 977,16 krEach
StarTech.com 4 port DisplayPort, HDMI, VGA over HDBaseT 70m, 1920 x 1200
  • Video Connection TypeDisplayPort, HDMI, VGA
  • Number of Video Ports4
  • Transmission MethodHDBaseT
  • Maximum Resolution1920 x 1200
  • Extension Distance70m
Se liknande produkter Video Extenders
  • 1 127,38 krEach
StarTech.com SFP Multi Mode Transceiver Module, Full Duplex, 1000Mbit/s
  • Network Speed1000Mbit/s
  • Fibre Operating ModeFull Duplex
  • Fibre TypeMulti Mode
  • Maximum Transfer Distance550m
  • Connection PortSFP
Se liknande produkter Fibre SFP Transceiver Modules
  • 1 799,18 krEach
StarTech.com Cisco Compatible SFP Transceiver Module, 10000Mbit/s
  • Compatible BrandsCisco
  • Network Speed10000Mbit/s
  • Maximum Data Transfer Rate10Gbps
  • Connection PortSFP
Se liknande produkter Fibre SFP Transceiver Modules
  • 3 235,03 krEach
StarTech.com LC, RJ45 Media Converter, Multi Mode, 10/100/1000Mbit/s, Half/Full Duplex 550m
  • Network Speed10/100/1000Mbit/s
  • Fibre Operating ModeHalf/Full Duplex
  • Fibre TypeMulti Mode
  • Maximum Transfer Distance550m
  • Maximum Data Transfer Rate2000Mbps
Se liknande produkter Ethernet Media Converters
  • 612,43 krEach
StarTech.com HDMI over HDMI Extender 14m, 4096 x 2160
  • TypeExtender
  • Video Connection TypeHDMI
  • Number of Video Ports1
  • Transmission MethodHDMI
  • Maximum Resolution4096 x 2160
Se liknande produkter Video Extenders
  • 6 038,92 krEach
StarTech.com LC, RJ45 Media Converter, Single Mode, 10/100/1000Mbit/s, Half/Full Duplex 40km
  • Network Speed10/100/1000Mbit/s
  • Fibre Operating ModeHalf/Full Duplex
  • Maximum Transfer Distance40km
  • Fibre TypeSingle Mode
  • Maximum Data Transfer Rate2000Mbps
Se liknande produkter Ethernet Media Converters
  • 1 736,74 krEach
StarTech.com RJ45, SFP Ethernet Media Converter, Full Duplex 100m
  • Fibre Operating ModeFull Duplex
  • Maximum Transfer Distance100m
  • Maximum Data Transfer Rate100Mbps
  • Connection PortRJ45, SFP
Se liknande produkter Ethernet Media Converters
  • 137,67 krEach
  • 2 728,28 krEach
StarTech.com Cisco Compatible LC Multi Mode Transceiver Module
  • Compatible BrandsCisco
  • Maximum Transfer Distance100m
  • Fibre TypeMulti Mode
  • Maximum Data Transfer Rate10000Mbps
  • Connection PortLC
Se liknande produkter Fibre SFP Transceiver Modules
  • 2 228,68 krEach
StarTech.com Cisco Compatible SFP Transceiver Module, 10000Mbit/s
  • Network Speed10000Mbit/s
  • Compatible BrandsCisco
  • Maximum Data Transfer Rate10Gbps
  • Connection PortSFP
Se liknande produkter Fibre SFP Transceiver Modules
  • 752,62 krEach
StarTech.com HP Compatible SFP Transceiver Module, 10000Mbit/s
  • Compatible BrandsHP
  • Network Speed10000Mbit/s
  • Maximum Data Transfer Rate10Gbps
  • Connection PortSFP
Se liknande produkter Fibre SFP Transceiver Modules
Nytt
  • 5 379,76 krEach
StarTech.com HP Compatible RJ45 Copper Transceiver Module, Full Duplex, 10/100/1000/10000Mbit/s
  • Network Speed10/100/1000/10000Mbit/s
  • Compatible BrandsHP
  • Fibre Operating ModeFull Duplex
  • Fibre TypeCopper
  • Maximum Transfer Distance30m
Se liknande produkter Fibre SFP Transceiver Modules
  • 448,74 krEach
StarTech.com HDMI over HDMI Signal Booster 35m, 1920 x 1080
  • TypeSignal Booster
  • Video Connection TypeHDMI
  • Number of Video Ports1
  • Transmission MethodHDMI
  • Maximum Resolution1920 x 1080
Se liknande produkter Video Extenders
  • 2 283,06 krEach
StarTech.com 4 port VGA over CATx Extender 150m, 1600 x 1200
  • TypeExtender
  • Video Connection TypeVGA
  • Number of Video Ports4
  • Transmission MethodCATx
  • Maximum Resolution1600 x 1200
Se liknande produkter Video Extenders
  • 639,31 krEach
StarTech.com LC Multi Mode Transceiver Module
  • Fibre TypeMulti Mode
  • Maximum Transfer Distance550m
  • Maximum Data Transfer Rate10000Mbps
  • Connection PortLC
Se liknande produkter Fibre SFP Transceiver Modules
Senaste sökningar
FAQ - Vanliga frågor
Behöver du hjälp?
Ring vår kundtjänst på:
0771-45 89 00