Senaste sökningar

    Amphenol Fiber Optics, 944, FC/PC Single Mode Fibre Optic Connector 126μm Fibre Size

    RS-artikelnummer:
    167-2779
    Tillv. art.nr:
    944 601 5006
    Tillverkare / varumärke:
    Amphenol Fiber Optics
    Amphenol Fiber Optics
    Se alla Fibre Optic Connectors
    147 I lager för leverans inom 1 arbetsdagar
    Add to Basket
    Enheter

    Lagt till varukorgen

    Pris (ex. moms) Each

    375,27 kr

    (exkl. moms)

    469,09 kr

    (inkl. moms)

    EnheterPer unit
    1 - 14375,27 kr
    15 - 49363,54 kr
    50 +353,09 kr
    RS-artikelnummer:
    167-2779
    Tillv. art.nr:
    944 601 5006
    Tillverkare / varumärke:
    Amphenol Fiber Optics

    Ej tillämpbart

    Lagstiftning och ursprungsland

    Ej tillämpbart


    Produktdetaljer

    FC/PC connectors for single-mode fibres




    Specifikationer

    AttributeValue
    Series944
    Connector TypeFC/PC
    Single/MultimodeSingle Mode
    Fibre Size126µm
    Maximum Operating Temperature+85°C
    Minimum Operating Temperature-40°C
    147 I lager för leverans inom 1 arbetsdagar
    Add to Basket
    Enheter

    Lagt till varukorgen

    Pris (ex. moms) Each

    375,27 kr

    (exkl. moms)

    469,09 kr

    (inkl. moms)

    EnheterPer unit
    1 - 14375,27 kr
    15 - 49363,54 kr
    50 +353,09 kr