RS PRO Svart SVGA till SVGA-kabel, Hane till Hane SVGA, 10 m
- RS-artikelnummer:
- 286-3285
- Tillverkare / varumärke:
- RS PRO
Antal (1 enhet)*
398,94 kr
(exkl. moms)
498,68 kr
(inkl. moms)
GRATIS leverans för online beställningar över 750,00 kr
I lager
- 3 enhet(er) är redo att levereras
- Dessutom levereras 9 enhet(er) från den 24 september 2026
Behöver du mer? Ange den kvantitet du behöver och klicka på "Kontrollera leveransdatum"
Enheter | Per enhet |
|---|---|
| 1 + | 398,94 kr |
*vägledande pris
- RS-artikelnummer:
- 286-3285
- Tillverkare / varumärke:
- RS PRO
Specifikationer
Datablad
Lagstiftning och ursprungsland
Produktdetaljer
Hitta liknande produkter genom att välja ett eller flera attribut.
Välj alla | Attribut | Värde |
|---|---|---|
| Varumärke | RS PRO | |
| Produkttyp | SVGA-kabel | |
| Kontaktdon typ A | SVGA | |
| Kontaktdon typ B | SVGA | |
| Kontaktdon hane/hona A | Hane | |
| Kontaktdon hane/hona B | Hane | |
| Kabellängd | 10m | |
| Mantelmaterial | Polyvinylklorid | |
| Serie | RS PRO | |
| Färg på mantel | Svart | |
| Standarder/godkännanden | CE, REACH, RoHS, UKCA | |
| Välj alla | ||
|---|---|---|
Varumärke RS PRO | ||
Produkttyp SVGA-kabel | ||
Kontaktdon typ A SVGA | ||
Kontaktdon typ B SVGA | ||
Kontaktdon hane/hona A Hane | ||
Kontaktdon hane/hona B Hane | ||
Kabellängd 10m | ||
Mantelmaterial Polyvinylklorid | ||
Serie RS PRO | ||
Färg på mantel Svart | ||
Standarder/godkännanden CE, REACH, RoHS, UKCA | ||
- COO (ursprungsland):
- CN
RS PRO SVGA-kabel, 10 m längd
RS PRO SVGA-kabeln är utformad för högkvalitativ videotransmission, idealisk för anslutning av bildskärmar till videoutgångar eller grafikkort. Dess platta design gör det lätt att styra under mattor och golv, vilket ger en snygg och effektiv lösning för olika inställningar.
Funktioner och fördelar
Platt kabelkonstruktion, möjliggör enkel ledning under mattor och golv
HD15 han-till-han-kontakter, garanterar säkra och tillförlitliga anslutningar
Gjuten konstruktion, förbättrar hållbarhet och livslängd
Svart PVC-mantel, ger skydd och ett professionellt utseende
Skärmad design, minskar störningar för tydlig signalöverföring
Användningsområden
Kontorsmiljöer
System för hemunderhållning
Utbildningsinstitutioner
Konferensrum
Ytterligare information
Uppfyller CE-, REACH-, RoHS- och UKCA-standarder
Varför RS PRO?
RS PRO är RS eget varumärke som erbjuder professionella kvalitetsprodukter och lösningar inom alla branscher och teknologier. Vårt produktsortiment är noggrant testat, inspekterat och granskat enligt krävande internationella standarder för att ge dig industriell kvalitet till rätt pris. Gör RS PRO till ditt smarta val.
Relaterade länkar
- RS PRO Svart SVGA till SVGA-kabel, Hane till Hane, 10 m
- RS PRO Svart SVGA till SVGA-kabel, Hane till Hane SVGA, 3 m
- RS PRO Svart SVGA till SVGA-kabel, Hane till Hane SVGA, 2 m
- RS PRO Svart SVGA till SVGA-kabel, Hane till Hane SVGA, 5 m
- RS PRO Svart SVGA till SVGA-kabel, Hane till Hane SVGA, 15 m
- RS PRO Svart SVGA till SVGA-kabel, Hane till Hane SVGA, 1 m
- RS PRO Svart SVGA till VGA-kabel, Hane till Hane SVGA, 7.5 m
- RS PRO Svart SVGA till VGA-kabel, Hane till Hane SVGA, 5 m
