Harting LC Multimode Fibre Optic Connector 50/125 μm, 62.2/125 μm Fibre Size

  • RS-artikelnummer 110-9373
  • Tillv. art.nr 20101258211
  • Tillverkare / varumärke HARTING
Datablad
Lagstiftning och ursprungsland
RoHS-Försäkran
COO (Country of Origin): DE
Produktdetaljer

Harting LC Connector, Multimode

Harting Range

Specifikationer
Attribute Value
Connector Type LC
Single/Multimode Multimode
Fibre Size 50/125 μm, 62.2/125 μm
Jacket Diameter 3mm
Colour White
37 I lager för leverans inom 1 arbetsdagar
Pris (ex. moms) Each
93,28 kr
(exkl. moms)
116,60 kr
(inkl. moms)
Enheter
Per unit
1 - 9
93,28 kr
10 - 24
88,71 kr
25 - 49
83,95 kr
50 +
79,19 kr