RS PRO 5 m RCA-kabel Hane, RCA Man till Hane till RCA x 3, Svart kåpa
- RS-artikelnummer:
- 286-2824
- Tillverkare / varumärke:
- RS PRO
Antal (1 enhet)*
75,49 kr
(exkl. moms)
94,36 kr
(inkl. moms)
GRATIS leverans för online beställningar över 750,00 kr
I lager
- Dessutom levereras 7 enhet(er) från den 21 september 2026
Behöver du mer? Ange den kvantitet du behöver och klicka på "Kontrollera leveransdatum"
Enheter | Per enhet |
|---|---|
| 1 + | 75,49 kr |
*vägledande pris
- RS-artikelnummer:
- 286-2824
- Tillverkare / varumärke:
- RS PRO
Specifikationer
Datablad
Lagstiftning och ursprungsland
Produktdetaljer
Hitta liknande produkter genom att välja ett eller flera attribut.
Välj alla | Attribut | Värde |
|---|---|---|
| Varumärke | RS PRO | |
| Produkttyp | RCA-kabel | |
| Kontaktdon typ A | RCA Man | |
| Kontaktdon typ B | RCA x 3 | |
| Kontaktdon hane/hona A | Hane | |
| Kontaktdon hane/hona B | Hane | |
| Längd | 5m | |
| Färg på mantel | Svart | |
| Mantelmaterial | Polyvinylklorid | |
| Standarder/godkännanden | CE, REACH, RoHS, UKCA | |
| Välj alla | ||
|---|---|---|
Varumärke RS PRO | ||
Produkttyp RCA-kabel | ||
Kontaktdon typ A RCA Man | ||
Kontaktdon typ B RCA x 3 | ||
Kontaktdon hane/hona A Hane | ||
Kontaktdon hane/hona B Hane | ||
Längd 5m | ||
Färg på mantel Svart | ||
Mantelmaterial Polyvinylklorid | ||
Standarder/godkännanden CE, REACH, RoHS, UKCA | ||
- COO (ursprungsland):
- CN
RS PRO RCA-kabel, 5 m lång
RS PRO RCA-kablar är utformade för högkvalitativa ljudanslutningar, med guldkontaktdon som ger överlägsen anslutning och korrosionsskydd. De här kablarna är perfekta för professionella ljudinstallationer och garanterar tillförlitlig prestanda och hållbarhet.
Funktioner och fördelar
Guldkontaktdon: Säkerställ anslutning av högre kvalitet och korrosionsskydd
Svart PVC-mantel: Ger hållbarhet och passar in i professionella miljöer
Enkla, dubbla eller tredubbla RCA-kontakter: erbjuder flexibilitet för olika ljudkonfigurationer
Hane-till-hane-konfiguration: Lämplig för direktanslutningar mellan enheter
CE-, REACH-, RoHS- och UKCA-kompatibel: Uppfyller viktiga säkerhets- och miljöstandarder
Användningsområden
Ljudsystem för hemmet
Professionell ljudutrustning
Sändningsstudior
Ytterligare information
Uppfyller standarderna: CE, REACH, RoHS, UKCA
Kontaktdon 1: 3 x RCA, hane
Kontaktdon 2: 3 x RCA, hane
Längd: 5 m
Skalfärg: svart
Varför RS PRO?
RS PRO är RS eget varumärke som erbjuder professionella kvalitetsprodukter och lösningar inom alla branscher och teknologier. Vårt produktsortiment är noggrant testat, inspekterat och granskat enligt krävande internationella standarder för att ge dig industriell kvalitet till rätt pris. Gör RS PRO till ditt smarta val.
Relaterade länkar
- RS PRO 5 m RCA-kabel Hane, RCA Man till Hane till RCA x 2, Svart kåpa
- RS PRO 5 m RCA-kabel Hane, RCA till Hane till RCA x 2, Svart kåpa
- RS PRO 5 m RCA-kabel Hane, RCA till Hona till RCA x 2, Svart kåpa
- RS PRO 3 m RCA-kabel Hane, RCA till Hane till RCA x 2, Svart kåpa
- RS PRO 15 m RCA-kabel Hane, RCA till Hane till RCA x 3, Svart kåpa
- RS PRO 10 m RCA-kabel Hane, RCA till Hane till RCA x 3, Svart kåpa
- RS PRO 10 m RCA-kabel Hane, RCA Man till Hane till RCA x 2, Svart kåpa
- RS PRO 20 m RCA-kabel Hane, RCA Man till Hane till RCA x 3, Svart kåpa
