Communication & Networking Attenuators

Filter

Visar 1 - 6 av 6 produkter
Resultat per sida
Beskrivning Pris Attenuation Connector Type Connector Polish Length Diameter Width Maximum Operating Temperature Minimum Operating Temperature Single/Multimode
RS-artikelnummer 536-7910
VarumärkeRS PRO
123,77 kr
Each
Enheter
10dB SC APC 35mm - 12.7mm +85°C -40°C Single Mode
RS-artikelnummer 536-7932
VarumärkeRS PRO
117,46 kr
Each
Enheter
15dB SC - 35mm - 12.7mm +85°C -40°C Single Mode
RS-artikelnummer 536-7926
VarumärkeRS PRO
123,77 kr
Each
Enheter
5dB SC APC 35mm - 12.7mm +85°C -40°C Single Mode
RS-artikelnummer 536-7881
VarumärkeRS PRO
117,46 kr
Each
Enheter
5dB FC - 30mm 10mm - +85°C -40°C Single Mode
RS-artikelnummer 536-7948
VarumärkeRS PRO
117,46 kr
Each
Enheter
10dB SC - 35mm - 12.7mm +85°C -40°C Single Mode
RS-artikelnummer 536-8121
VarumärkeRS PRO
117,46 kr
Each
Enheter
5dB SC - 35mm - 12.7mm +85°C -40°C Single Mode