Senaste sökningar

    Rosenberger OM4 Multi Mode OM4 Fibre Optic Cable, Blue, 500mm

    RS-artikelnummer:
    895-1555
    Tillv. art.nr:
    L98E-034-1000
    Tillverkare / varumärke:
    Rosenberger
    Rosenberger
    Se alla Fibre Optic Cable
    Tillfälligt slut i lager restorder för leverans när den finns i lager
    Add to Basket
    Enheter

    Lagt till varukorgen

    Pris (ex. moms) Each

    1 698,37 kr

    (exkl. moms)

    2 122,96 kr

    (inkl. moms)

    EnheterPer unit
    1 +1 698,37 kr
    RS-artikelnummer:
    895-1555
    Tillv. art.nr:
    L98E-034-1000
    Tillverkare / varumärke:
    Rosenberger
    COO (Country of Origin):
    HU

    Lagstiftning och ursprungsland

    COO (Country of Origin):
    HU

    Produktdetaljer

    Fibre Patch Cords- MTP Range


    This range of fibre Optic cable assemblies are supplied with either MTP to MTP or MPT to LC connectors. All of these fibre Optic cable assemblies have a FRNC-LSZH (Flame retardant, non-corrosive,low smoke,zero halogen) jacket.



    Rosenberger Range


    Specifikationer

    AttributeValue
    Length500mm
    Propagation ModeOM4 Multi Mode
    Terminated/UnterminatedTerminated
    Sheath ColourBlue
    Fibre TypeOM4
    IP RatingIP50
    Tillfälligt slut i lager restorder för leverans när den finns i lager
    Add to Basket
    Enheter

    Lagt till varukorgen

    Pris (ex. moms) Each

    1 698,37 kr

    (exkl. moms)

    2 122,96 kr

    (inkl. moms)

    EnheterPer unit
    1 +1 698,37 kr