Senaste sökningar

    Rosenberger OM3 Multi Mode OM3 Fibre Optic Cable, 50/125μm, Blue, 1m

    RS-artikelnummer:
    895-1533
    Tillv. art.nr:
    L98D-442-1000
    Tillverkare / varumärke:
    Rosenberger
    Rosenberger
    Se alla Fibre Optic Cable
    Tillfälligt slut i lager restorder för leverans när den finns i lager
    Add to Basket
    Enheter

    Lagt till varukorgen

    Pris (ex. moms) Each

    900,05 kr

    (exkl. moms)

    1 125,06 kr

    (inkl. moms)

    EnheterPer unit
    1 +900,05 kr
    RS-artikelnummer:
    895-1533
    Tillv. art.nr:
    L98D-442-1000
    Tillverkare / varumärke:
    Rosenberger
    COO (Country of Origin):
    HU

    Lagstiftning och ursprungsland

    COO (Country of Origin):
    HU

    Produktdetaljer

    Fibre Patch Cord Prizm Range


    A range of fibre optic cable assemblies which come supplied with either Prizm LT–MTP connections or Prizm LT- Prizm LT connections. The cable is constructed of 12 fibres of bare ribbon 50/125μm OM3 fibre size.



    Rosenberger Range


    Specifikationer

    AttributeValue
    Length1m
    Propagation ModeOM3 Multi Mode
    Terminated/UnterminatedTerminated
    Core Diameter50/125µm
    Sheath ColourBlue
    Fibre TypeOM3
    Standards MetANSI/TIA-568-B, Compliant with ICEA S-87-640-1999, ICEA S104-596-2001, REACH Compliant, Telcordia GR-202 Issue 2 Standards
    Tillfälligt slut i lager restorder för leverans när den finns i lager
    Add to Basket
    Enheter

    Lagt till varukorgen

    Pris (ex. moms) Each

    900,05 kr

    (exkl. moms)

    1 125,06 kr

    (inkl. moms)

    EnheterPer unit
    1 +900,05 kr