Sök efter P/N

Amphenol, 944, FC/PC Multimode Fibre Optic Connector 128μm Fibre Size


25 I lager för leverans inom 1 arbetsdagar
Add to Basket

Pris (ex. moms) Each

177,74 kr

(exkl. moms)

222,18 kr

(inkl. moms)

Enheter

Lagt till varukorgen

RS-artikelnummer:
167-2757
Tillv. art.nr:
944 601 5010
Tillverkare / varumärke:
Amphenol Fiber Optics

Ej tillämpbart

EnheterPer unit
1 - 14177,74 kr
15 - 49172,16 kr
50 +167,20 kr

FC / PC connectors for multimode fibres



AttributeValue
Series944
Connector TypeFC/PC
Single/MultimodeMultimode
Fibre Size128µm
Maximum Operating Temperature+85°C
Minimum Operating Temperature-40°C