Harting LC Single Mode Fibre Optic Connector 9/125μm Fibre Size

  • RS-artikelnummer 110-9375
  • Tillv. art.nr 20101258220
  • Tillverkare / varumärke HARTING
Datablad
Lagstiftning och ursprungsland
RoHS-Försäkran
COO (Country of Origin): DE
Produktdetaljer

Harting LC Connector, Single Mode

Harting Range

Specifikationer
Attribute Value
Connector Type LC
Single/Multimode Single Mode
Fibre Size 9/125µm
Jacket Diameter 3mm
Colour Blue
39 I lager för leverans inom 1 arbetsdagar
Pris (ex. moms) Each
151,27 kr
(exkl. moms)
189,09 kr
(inkl. moms)
Enheter
Per unit
1 - 9
151,27 kr
10 - 24
143,83 kr
25 - 49
136,18 kr
50 +
128,53 kr