RS Components
Vår webbplats använder cookies och liknande teknik för att ge bättre service vid sökning och vid beställning, för analytiska ändamål och för att kunna anpassa vår marknadsföring till dig.
 
Sök efter P/N

Huber & Suhner OM3 Multi Mode Fibre Optic Cable LC to LC 2.1 (Cable)mm 1m


32 I lager för leverans inom 1 arbetsdagar
Add to Basket

Pris (ex. moms) Each

279,63 kr

(exkl. moms)

349,54 kr

(inkl. moms)

Enheter

Lagt till varukorgen

RS-artikelnummer:
144-2426
Tillv. art.nr:
PCRS_LCMX_LCMX_O321T_01.0_MM
Tillverkare / varumärke:
Huber & Suhner
COO (Country of Origin):
CN
EnheterPer unit
1 - 9279,63 kr
10 - 19251,75 kr
20 +228,83 kr

Huber+Suhner LC-XD Multimode OM3 Duplex Patch Cords



<B>Features and Benefits</B>



<B>Applications</B>



AttributeValue
Length1m
Propagation ModeOM3 Multi Mode
Terminated/UnterminatedTerminated
Connector ALC
Connector BLC
Core Diameter2.1 (Cable)mm
Sheath ColourAqua