Sök efter P/N

Molex LC to LC Multimode Fibre Optic Adapter

Denna bild representerar endast produktgruppen


Tillfälligt slut i lager restorder för leverans 2021-06-08
Add to Basket

Pris (ex. moms) Each

610,16 kr

(exkl. moms)

762,70 kr

(inkl. moms)

Enheter

Lagt till varukorgen

RS-artikelnummer:
775-4824
Tillv. art.nr:
106121-0950
Tillverkare / varumärke:
Molex
COO (Country of Origin):
US
EnheterPer unit
1 - 14610,16 kr
15 - 49594,24 kr
50 +578,73 kr

Molex 8 Port LC Multimode Enhanced LC Adapter



Standards

AttributeValue
Connector TypeLC to LC
Single/MultimodeMultimode
ColourBlue
Housing MaterialMetal
Connector Type ALC
Connector Type BLC