Sök efter P/N

COMMSCOPE ST to ST Multimode, Single Mode Fibre Optic Adapter


Tillfälligt slut i lager restorder för leverans när den finns i lager
Add to Basket

Pris (ex. moms) Each

29,47 kr

(exkl. moms)

36,84 kr

(inkl. moms)

Enheter

Lagt till varukorgen

RS-artikelnummer:
493-6672
Tillv. art.nr:
504021-1
Tillverkare / varumärke:
COMMSCOPE
EnheterPer unit
1 - 929,47 kr
10 - 2423,89 kr
25 - 4923,16 kr
50 - 9922,54 kr
100 +21,92 kr

COMMSCOPE Straight Coupling Receptacle



Features and Benefits



AttributeValue
Connector TypeST to ST
Single/MultimodeMultimode, Single Mode
Maximum Cable Diameter7mm
ColourSilver
Housing MaterialZinc
Connector Type AST
Connector Type BST