Sök efter P/N

TE Connectivity LC to LC Multimode Duplex Fibre Optic Adapter


150 I lager för leverans inom 1 arbetsdagar
Add to Basket

Pris (ex. moms) Each (In a Box of 10)

64,17 kr

(exkl. moms)

80,21 kr

(inkl. moms)

Enheter

Lagt till varukorgen

RS-artikelnummer:
164-8094
Tillv. art.nr:
1-6457567-3
Tillverkare / varumärke:
TE Connectivity
COO (Country of Origin):
CN
EnheterPer unitPer Box*
10 +64,17 kr641,70 kr
*price indicative

TE Connectivity LC Duplex Adaptors for SC Cut-Out



AttributeValue
Connector TypeLC to LC
Single/MultimodeMultimode
Simplex/DuplexDuplex
ColourBlue
Housing MaterialPlastic
Connector Type ALC
Series Number6457567