StarTech.com

Cables & Wires

Visar 1 - 20 av 823 produkter
Jämför valda produkter 0/8
Visa som:
Pris
(Pris visas exkl. moms)
Beskrivning
Artikelinformation
  • 2 829,40 krEach
Startech Cat5e Ethernet Cable, U/UTP Shield, Grey PVC Sheath, 305m
  • LAN CategoryCat5e
  • Terminated/UnterminatedUnterminated
  • Length305m
  • Outer Sheath MaterialPVC
  • Shield TypeU/UTP
Se liknande produkter Ethernet Cable
  • 187,37 krEach
StarTech.com 4K Female HDMI to Male Micro HDMI Cable, 127mm
  • Connector AHDMI
  • Connector A GenderFemale
  • Connector BMicro HDMI
  • Connector B GenderMale
  • Maximum Resolution4K
Se liknande produkter HDMI Cables
  • 127,48 krEach
StarTech.com 4K Male HDMI to Male HDMI Cable, 1m
  • Connector AHDMI
  • Connector A GenderMale
  • Connector BHDMI
  • Connector B GenderMale
  • HDMI Cable SpeedHigh Speed
Se liknande produkter HDMI Cables
  • 631,11 krEach
StarTech.com LC to SC Duplex Single Mode OS1 Fibre Optic Cable, 9/125μm, Yellow, 7m
  • Length7m
  • Propagation ModeSingle Mode
  • Terminated/UnterminatedTerminated
  • Connector BSC
  • Core Diameter9/125µm
Se liknande produkter Fibre Optic Cable
  • 375,27 krEach
StarTech.com 1.8m VGA to USB A' VGA Black KVM Cable
  • Connector AVGA
  • Connector A GenderMale
  • Connector BUSB A' VGA
  • Connector B GenderMale
  • Sheath ColourBlack
Se liknande produkter KVM Cables
  • 104,19 krEach
Startech Cat5e Ethernet Cable, RJ45 to RJ45, U/UTP Shield, Grey PVC Sheath, 3m
  • LAN CategoryCat5e
  • Terminated/UnterminatedTerminated
  • Connector ARJ45
  • Connector A GenderMale
  • Connector BRJ45
Se liknande produkter Ethernet Cable
  • 147,888 kr
    Each (In a Pack of 10)
StarTech.com USB A to USB C Cable, USB 2.0, 2m
  • USB Cable TypeUSB Cable
  • Connector AUSB A
  • Connector BUSB C
  • Length2m
  • USB VersionUSB 2.0
Se liknande produkter USB Cables
  • 187,15 krEach
StarTech.com Male Mini HDMI to Male DVI-D Cable, 1m
  • Connector AMini HDMI
  • Connector A GenderMale
  • Connector BDVI-D
  • Connector B GenderMale
  • Length1m
Se liknande produkter HDMI Cables
  • 161,81 krEach
StarTech.com 4K Male HDMI to Male HDMI Cable, 2m
  • Connector AHDMI
  • Connector A GenderMale
  • Connector BHDMI
  • Connector B GenderMale
  • HDMI Cable SpeedHigh Speed
Se liknande produkter HDMI Cables
  • 174,61 krEach
Startech Cat6 Ethernet Cable, RJ45 to RJ45, S/FTP Shield, Black PVC Sheath, 2m
  • LAN CategoryCat6
  • Terminated/UnterminatedTerminated
  • Connector ARJ45
  • Connector A GenderMale
  • Connector BRJ45
Se liknande produkter Ethernet Cable
  • 153,75 krEach
Startech Cat5e Ethernet Cable, RJ45 to RJ45, U/UTP Shield, White PVC Sheath, 5m
  • LAN CategoryCat5e
  • Terminated/UnterminatedTerminated
  • Connector ARJ45
  • Connector A GenderMale
  • Connector BRJ45
Se liknande produkter Ethernet Cable
  • 142,15 krEach
StarTech.com - Male HDMI to Male DVI-D Cable, 1.8m
  • Connector AHDMI
  • Connector A GenderMale
  • Connector BDVI-D
  • Connector B GenderMale
  • Maximum Resolution-
Se liknande produkter HDMI Cables
  • 71,85 krEach
StarTech.com Cat6 Ethernet Cable Straight, RJ45 to Straight RJ45, U/UTP Shield, Black Al(OH)3 (Aluminium Hydroxide) EVA
  • LAN CategoryCat6
  • Terminated/UnterminatedTerminated
  • Connector ARJ45
  • Connector BRJ45
  • Connector A OrientationStraight
Se liknande produkter Ethernet Cable
  • 590,25 krEach
StarTech.com 8K Male HDMI to Male HDMI Cable, 5m
  • Connector AHDMI
  • Connector A GenderMale
  • Connector BHDMI
  • Connector B GenderMale
  • HDMI Cable SpeedUltra High Speed
Se liknande produkter HDMI Cables
  • 551,33 krEach
StarTech.com Male Male Display Port Cable, 4m
  • Connector A GenderMale
  • Connector B GenderMale
  • DisplayPort Version1.4
  • Length4m
Se liknande produkter DisplayPort Cables
  • 262,47 krEach
Startech Cat6a Ethernet Cable, RJ45 to RJ45, STP Shield, Blue PVC Sheath, 3m
  • LAN CategoryCat6a
  • Terminated/UnterminatedTerminated
  • Connector ARJ45
  • Connector A GenderMale
  • Connector BRJ45
Se liknande produkter Ethernet Cable
  • 160,39 krEach
StarTech.com Male USB A to Male Micro USB B Cable, USB 3.0, 1m
  • USB Cable TypeUSB Cable
  • Connector AUSB A
  • Connector A GenderMale
  • Connector BMicro USB B
  • Connector B GenderMale
Se liknande produkter USB Cables
  • 184,17 krEach
StarTech.com Male VGA to Female VGA Cable, 300mm
  • Connector A GenderMale
  • Connector AVGA
  • Connector B GenderFemale
  • Connector BVGA
  • Length300mm
Se liknande produkter VGA Cables
  • 352,53 krEach
StarTech.com LC to ST Duplex Multi Mode OM2 Fibre Optic Cable, 50/125μm, Orange, 5m
  • Length5m
  • Propagation ModeMulti Mode
  • Terminated/UnterminatedTerminated
  • Connector BST
  • Core Diameter50/125µm
Se liknande produkter Fibre Optic Cable
  • 81,86 krEach
StarTech.com Male SATA to Female SATA 300mm SATA Cable
  • Connector ASATA
  • Connector A GenderMale
  • Connector A Number of Contacts7
  • Connector BSATA
  • Connector B GenderFemale
Se liknande produkter SATA Cables
Senaste sökningar
FAQ - Vanliga frågor
Behöver du hjälp?
Ring vår kundtjänst på:
0771-45 89 00