Legrand

Network & Telecom Connectors

Visar 1 - 20 av 32 produkter
Jämför valda produkter 0/8
Visa som:
Pris
(Pris visas exkl. moms)
Beskrivning
Artikelinformation
  • 185,63 krEach
Legrand Cat6 RJ45 FTP Straight Socket Socket, 664 Series Series
  • TypeSocket
  • LAN CategoryCat6
  • Interface TypeRJ45
  • OrientationStraight
  • Shield TypeFTP
Se liknande produkter RJ Socket Modules & Blanks
  • 250,66 krEach
Legrand Cat5e RJ45 FTP Straight RJ Socket, Full Blank Size, Mosaic Series
  • TypeSocket
  • LAN CategoryCat5e
  • Interface TypeRJ45
  • OrientationStraight
  • Shield TypeFTP
Se liknande produkter RJ Socket Modules & Blanks
  • 131,08 krEach
  • 140,62 krEach
  • 1 154,46 krEach
Legrand 12 Port SC Duplex Fibre Optic Patch Panel, 1U
  • Connector TypeSC
  • Number of Ports12
  • Panel TypeSliding
  • Simplex/DuplexDuplex
  • Rack Height1U
Se liknande produkter Fibre Optic Patch Panels
  • 103,66 krEach
  • 1 098,83 krEach
Legrand 12 Port SC Multimode Duplex Fibre Optic Patch Panel, 1U
  • Connector TypeSC
  • Number of Ports12
  • Panel TypeSliding
  • Single/MultimodeMultimode
  • Simplex/DuplexDuplex
Se liknande produkter Fibre Optic Patch Panels
  • 177,22 krEach
  • 100,687 kr
    Each (In a Pack of 6)
Legrand Cat6 Female RJ45 Connector Straight Panel Mount FTP
  • GenderFemale
  • LAN CategoryCat6
  • Mounting TypePanel Mount
  • Number of Ports1
  • Connector TypeRJ45
Se liknande produkter RJ45 Connectors
  • 262,07 krEach
Legrand Cat6 RJ45 FTP Straight RJ Socket, Full Blank Size, Mosaic Series
  • TypeSocket
  • LAN CategoryCat6
  • Interface TypeRJ45
  • OrientationStraight
  • Shield TypeFTP
Se liknande produkter RJ Socket Modules & Blanks
  • 1 350,30 krEach
Legrand 24 Port LC Duplex Fibre Optic Patch Panel, 1U
  • Connector TypeLC
  • Number of Ports24
  • Panel TypeSliding
  • Simplex/DuplexDuplex
  • Rack Height1U
Se liknande produkter Fibre Optic Patch Panels
  • 248,47 krEach
  • 161,82 krEach
  • 143,52 krEach
  • 1 286,19 krEach
Legrand 24 Port LC Multimode Duplex Fibre Optic Patch Panel, 1U
  • Connector TypeLC
  • Number of Ports24
  • Panel TypeSliding
  • Single/MultimodeMultimode
  • Simplex/DuplexDuplex
Se liknande produkter Fibre Optic Patch Panels
  • 426,75 krEach
Legrand 1 Way RJ45 Termination Unit
  • TypeTermination Unit
  • Number of Outlets1
  • Interface TypeRJ45
  • Number of Ways1
Se liknande produkter Networking Faceplates & Outlets
  • 107,13 krEach
Legrand 1 Way Outlet,With STP Shield Type
  • TypeOutlet
  • Number of Outlets1
  • Shield TypeSTP
  • Entry AngleStraight
  • Number of Ways1
Se liknande produkter Networking Faceplates & Outlets
  • 91,227 kr
    Each (In a Pack of 6)
Legrand Cat6a Female RJ45 Connector Straight Panel Mount UTP
  • GenderFemale
  • LAN CategoryCat6a
  • Mounting TypePanel Mount
  • Number of Ports1
  • Connector TypeRJ45
Se liknande produkter RJ45 Connectors
  • 157,18 krEach
  • 1 603,07 kr1 Box of 5
Legrand Cat6 RJ45 RJ Socket Modules & Blank RJ45 Socket, Plexo Series
  • TypeRJ45 Socket
  • LAN CategoryCat6
  • Interface TypeRJ45
  • ColourGrey, White
  • Length64.1mm
Se liknande produkter RJ Socket Modules & Blanks
Senaste sökningar
FAQ - Vanliga frågor
Behöver du hjälp?
Ring vår kundtjänst på:
0771-45 89 00